26 մարտի 2025 թվականի N 0425-Ա
ՆՈՐԻԿ ՎԱՐԱԶԴԱՏԻ ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆԻՆ ԵՎ ՎԱՐԱԶԴԱՏ ԳԵՂԱՄԻ ՄԻՔԱԵԼՅԱՆԻՆ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ԳՈՒՅՔԻՆ ՀԱՍՑԵ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թ․ դեկտեմբերի 29-ի թիվ 2387 որոշմամբ հաստատված կարգի 29-րդ և 51-րդ կետերով, հիմք ընդունելով Արմավիր համայնքի ավագանու 2024թ․ նոյեմբերի 29-ի թիվ 131-Ն որոշումը, ըստ օրենքի ժառանգության իրավունքի վկայագրի 30.10.2024 թվականին և Նորիկ Վարազդատի Միքայելյանի 24․03․2025թ․ թիվ 1576 դիմումը՝
1․ Նորիկ Վարազդատի Միքայելյանին (ծնվ․ 24/07/1972թ․), Վարազդատ Գեղամի Միքաելյանին (ծնվ․ 00/00/1936թ․) սեփականության իրավունքով պատկանող  Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքինորավան գյուղում գտնվող գույքին (սեփականության վկայական թիվ 0319308) տալ ճշտված հասցե՝ Հայաստանի  Հանրապետություն, Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնք, գյուղ Նորավան, 4-րդ փողոց, 25 բնակելի տուն։
4․ Սույն որոշումը կարող է վարչական կարգով բողոքարկվել Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի ղեկավարին կամ դատական կարգով Հայաստանի Հանրապետության վարչական դատարան՝  ուժի մեջ մտնելու օրվանից երկու ամսվա ընթացքում։
(2.16 Մբ)