«ԱՐԱՐԱՏ ՀԱՄԱԼՍԱՐԱՆ» ԱԿ-ԻՆ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ԳՈՒՅՔԵՐԻՆ ԱՌԱՆՁԻՆ ՀԱՍՑԵՆԵՐ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005թ․ դեկտեմբերի 29-ի թիվ 2387-Ն որոշմամբ հաստատված կարգի ,29-րդ ,33-րդ և 51-րդ կետերով, հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի ավագանու 2024թ․ նոյեմբերի 29-ի թիվ  131-Ն որոշումը , «ԱՐԱՐԱՏ ՀԱՄԱԼՍԱՐԱՆ» ԱԿ-Ի տնօրեն Արարատ Զաքարյանի  26․02․2025թ․  թիվ 1139 դիմումը
1․«ԱՐԱՐԱՏ ՀԱՄԱԼՍԱՐԱՆ» ԱԿ-ին պատկանող Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի քաղաք Արմավիր Մ․Նալբանդյան փողոց, 35/1 հասցեում (սեփականության վկայական N 11072024-04-0026) գտնվող 0.035 հա մասին տալ հասցե Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի քաղաք Արմավիր Մ․Նալբանդյան փողոց, 3/2 , իսկ 0․37978 հա հասցեն թողնել նույնը՝ Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի քաղաք Արմավիր  Մ․Նալբանդյան փողոց, 35/1 ։
2․ Սույն որոշմամբ գույքային միավորին տրամադրված հասցեն ենթակա  է պետական գրանցման ։
3․ Սույն որոշումը կարող է վարչական կարգով բողոքարկվել  Հայաստանի  Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի ղեկավարին կամ դատական կարգով Հայաստանի  Հանրապետության վարչական դատարան  ուժի մեջ մտնելու օրվանից երկու ամսվա ընթացքում։