Համայնքի ղեկավարի որոշման նախագիծ
ՄՈՒՐԱԴ ԽԱՉԱՏՈՒՐԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆԻՆ, ԽԱՉԱՏՈՒՐ ՄՈՒՐԱԴԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆԻՆ,ԼԱՈՒՐԱ ՄՈՒՐԱԴԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆԻՆ, ՄԱՐԳԱՐԻՏԱ ՄՈՒՐԱԴԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆԻՆ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ԳՈՒՅՔԻՆ ՀԱՍՑԵ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թ․ դեկտեմբերի 29-ի թիվ 2387 որոշմամբ հաստատված կարգի 29-րդ և 51-րդ կետերով, հիմք ընդունելով Արմավիր համայնքի ավագանու 2024թ․ նոյեմբերի 29-ի թիվ 131-Ն որոշումը, ըստ օրենքի ժառանգության իրավունքի լրացուցիչ վկայագրի 18.03.2025 թվականի և լիազորված անձ Գևորգ Ռաֆիկի Զեյնալյանի 25․03․2025թ․ թիվ 1609 դիմումը՝
1․ Մուրադ Խաչատուրի Մանուկյանին (ծնվ․ 28/02/1966թ․), Խաչատուր Մուրադի Մանուկյանին  (ծնվ․ 20/07/1987թ․), Լաուրա Մուրադի Մանուկյանին (ծնվ․ 09/01/1989թ․), Մարգարիտա Մուրադի Մանուկյանին (ծնվ․ 29/11/1990թ․) սեփականության իրավունքով պատկանող  Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի Լուկաշին գյուղում գտնվող գույքին (սեփականության վկայական թիվ 17102024-04-0074) տալ ճշտված հասցե՝ Հայաստանի  Հանրապետություն, Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնք, գյուղ Լուկաշին, Հ. Ավետիսյան փողոց, 3-րդ նրբանցք, 9 հողամաս։