Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005թ․ դեկտեմբերի 29-ի թիվ 2387-Ն որոշմամբ հաստատված կարգի 29-րդ , 35-րդ և 51-րդ կետերով , հիմք ընդունելով Արմավիր համայնքի ավագանու 2024թ․ նոյեմբերի 29-ի թիվ 131-Ն որոշումը և Սերյոժա Աբրահամյանի 11․03․2025թ․ թիվ 1335 դիմումը՝
1․ Սերյոժա Սուրենի Աբրահամյանին /ծնվ․ 27․10․1982թ․/ սեփականության իրավունքով պատկանող/ սեփականության իրավունքի վկայական թիվ 19072024-04-0064, սեփականության իրավունքի վկայական թիվ 18052023-04-0077/ Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի Արմավիր քաղաք ,Երևանյան փողոց, 51/12 և Արմավիր քաղաք ,Երևանյան փողոց, 51/13 հասցեներում գտնվող գույքային միավորներին տալ միասնական հասցե ՝ Հայաստանի Հանապետության Արմավիրի մարզի , Արմավիր համայնք,Արմավիր քաղաք ,Երևանյան փողոց, 51/12 շինություն։
2․ Սույն որոշմամբ գույքային միավորին տրամադրված հասցեն ենթակա է պետական գրանցման։
3․ Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Արմավիր համայնքի ավագանու որոշմամբ սահմանված հասցեի վճարը համայնքի բյուջե վճարելուց հետո։
4․ Սույն որոշումն ուժը կարող է վարչական կարգով բողոքարկվել Հայաստանի Հանրապետության Արմավիր մարզի Արմավիր համայնքի ղեկավարին կամ դատական կարգով Հայաստանի Հանրապետության Վարչական դատարան ուժի մեջ մտնելու օրվանից երկու ամսվա ընթացքում։